Targi China Import and Export Fair w Kantonie

 

kolejna edycja - kwiecień 2014

 

 [relacja z jesiennej edycji targów z października 2013]

 
       Zapraszamy na organizowane przez nas od ponad 10 lat wyjazdy biznesowe na największe na świecie targi wielobranżowe: Targi China Import and Export Fair w Kantonie, których kolejna edycja odbędzie się w kwietniu 2014.

       Chińskie Targi Importu i Eksportu China Import and Export Fair potocznie zwane Targami Kantońskimi są największymi i najważniejszymi targami wielobranżowymi na świecie. Spośród wszystkich chińskich imprez targowych oferują najszerszy zakres branżowy i największą liczbę wystawców. Organizowane są one od 1957 roku, dwa razy w roku, wiosną i jesienią. Z uwagi na ogromne zainteresowanie targami każda edycja targów została podzielona dodatkowo na trzy części, na których wystawiane są towary innego rodzaju.

       Targi w Kantonie zyskały pozycję największego w Chinach spotkania przedstawicieli biznesu chińskiego z producentami i handlowcami z całego świata. W targach każdego roku bierze udział około 20.000 wystawców. Liczba zwiedzających ostatnim razem przekroczyła 200.000 z 200 krajów i regionów świata. Kompleks wystawienniczy w Kantonie zajmuje 580.000 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie prezentowanych jest ponad 150.000 produktów. China Import and Export Fair są doskonałym miejscem na szukanie partnerów w interesach. Targi odbędą się w nowym kompleksie Pazhou (południowo-wschodnia część miasta, na południe od Rzeki Perłowej). Wystawcy na targach podzieleni są na kilka głównych kategorii. Część pierwsza targów obejmuje produkty przemysłowe, m.in. sprzęt AGD, elektronikę i komputery, lampy i oświetlenie, narzędzia, maszyny i sprzęt, pojazdy i części zamienne, elementy konstrukcyjne, materiały budowlane, chemię i minerały, pojazdy i mechanikę precyzyjną. Druga część to dobra konsumpcyjne. Tutaj prezentowane są m.in. artykuły codziennego użytku, środki czystości, akcesoria łazienkowe, środki pielęgnacyjne do ciała, ceramika i wyposażenie domu, meble, produkty z kamienia i stali, upominki, opakowania, zabawki, obrazy, gadżety reklamowe, rękodzieła i biżuteria, wyroby z wikliny i bambusa, artykuły ogrodowe, zegary, zegarki, artykuły optyczne. Z kolei w trzeciej części targów motywem przewodnim są: tekstylia i odzież, tkaniny domowe, dywany i wykładziny, skóry, futra, obuwie i nakrycia głowy, lekarstwa, produkty lecznicze, wyposażenie szpitali, torby i walizki, żywność, herbata i napoje, artykuły sportowo-rekreacyjne, papiernicze, zaopatrzenie biur. W żadnym innym miejscu nie będziecie Państwo mięli możliwości poznania najnowszych ofert handlowych chińskich producentów po najlepszych cenach. Koniecznie powinniście Państwo w październiku być w Kantonie.

 
       Zapraszamy Państwa do udziału w targach China Import and Export Fair w charakterze zwiedzającego. Organizujemy wyjazd z polskim przewodnikiem. Nasza oferta zawiera kompleksową organizację wyjazdu: pośrednictwo wizowe, bilet lotniczy, przejazdy na terenie Chin, pomoc w zakwaterowaniu w hotelach, pobyt na targach, obsługę polskiego przewodnika, program turystyczny.
 
       Szczegóły oferty:
 
  • wyjazd z polskim przewodnikiem z Warszawy
  • nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat czy prowizji, Państwa jedyny koszt to koszt pobytu przewodnika z Polski (jego przelot, hotel, wyżywienie, przejazdy na miejscu)
  • sami decydujecie jakimi liniami polecicie i ile zapłacicie za bilet, my przygotowujemy szeroką ofertę przelotów z różnymi opcjami do wyboru
  • proponujemy listę hoteli uwzględniając nasze doświadczenie i Państwa sugestie (droższy, tańszy, bliżej targów, dalej od targów, w centrum miasta, poza centrum itp.), sami wybieracie hotel w jakim przenocujecie
  • w czasie wyjazdu służymy radą, pomocą i naszym ponad 10-letnim doświadczeniem w handlu z Chinami
  • naszym klientom w ramach wyjazdu na targi proponujemy spotkania bezpośrednio w fabrykach, które Państwa interesują w celu nawiązania bliższych kontaktów biznesowych
  • dla zainteresowanych możliwość połączenia biznesu z turystyką, zwiedzanie Kantonu, wycieczka do Hong Kongu, Szanghaju itp.

 

Poniżej galeria zdjęć z targów kantońskich z naszym udziałem:
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
www.coltar.pl          www.coltar.com.pl          www.chiny.asia